Všehochuť

5 letních "favourites"

4. srpna 2014 v 15:16 | Tereza Matoušová
Film, kniha, hra, módní trend a píseň. Léto je čas zábavy a odpočinku. A ten čas se dá strávit všemožnými činnostmi. Já jsem sepsala seznam 5 věcí, které mne toto léto opravdu baví. A co vás? :-)

MS v hokeji 2012

17. května 2012 v 18:42 | Tereza Matoušová

MS v hokeji 2012


Pes na stole

2. listopadu 2011 v 18:13 | Tereza Matoušová
Máme doma pětiletou fenku jorkšírského teriéra, Rozárku. Je hodná, mazlivá, milá, pošlušná a skvěle vychovaná. Tedy alespoň před námi...

"skeč" - pastelky

15. října 2011 v 20:15 | Tereza Matoušová
Napadlo Vás někdy, nad čím přemýšlí pastelky?
Každá barva něčemu patří, každá barva má svou sílu a kouzlo. Ale vidí pastelky vždy jen to dobré, nebo barvy opravdu ovlivňují nálady i pocity?

Brunetka: Móda a fkus...

22. července 2011 v 13:41 | Tereza Matoušová
(přednastavený článek - mám "dovču" a volno od blogu :-))
UPOZORNĚNÍ: Tento článek přesahuje veškeré chápaní přílíš chytrých dívek a Barbie ve věku od 11 do 18 let.
Nechápu lidi, co mohou být tak děsně nefkusní, no opravdu. A nejhorší je, když na sobě mají něco, co se už dva roky nenosí, to je prostě hrůza, nemůžu to pochopit! Jak můžou chodit tak nefvkusně oblékaní?
Také fakt nechápu, jak můžete ve slově vidět psát měkké i. Vždyť to je jako holka bez make-upu, každý vidí, že

Mezinárodní blog? No problem!

18. července 2011 v 17:01 | Tereza Matoušová

Toto je jedno z témat, která hodlám zařadit do časopisu. Budu tam představovat nejrůznější blogerské komunity ve světě a s trochou štěstí bych ráda uspořádala jakési "přátelení" blogů ve všech známém stylu SB, ovšem tady už by to bylo něco jiného, protože by jste komunikovali třeba se Švédskou blogerkou.
Ale hezky od začátku. Snili jste někdy o tom, že se jednou pod vaším článkem objeví komentář psaný v angličtině nebo jakémkoliv jiném jazyce, než je naše krásná Čeština a Slovenština?

Zabráním korupci ...

6. května 2011 v 17:38 | Tereza Matoušová


Tentokrát žádné dlouhé litanie, ale opět jeden z mých politických "skečů", co v současné době snad mluví za vše...

Skeč - Tisková konference

5. května 2011 v 20:11 | Tereza Matoušová
Tak jsem si dnes hrála s papírem a vzpomněla jsem si na pár nápadů z dřívějška. Tak vám sem jeden dávám, na téma politika.

MS v hokeji 2011

28. dubna 2011 v 20:12 | Tereza Matoušová
Co bych to byla za fandu, kdybych se opět nevyjádřila k mistrovství. Musím říct, že když v loňském roce nikdo nevkládal naděje do našeho týmu, seděla jsem u televize a věřila, že to tentokrát někam dotáhnou. Když potom bojovalo posledních pár vteřin a českým hokejistům chyběl jeden gól, seděla jsem zoufale v křesle a bojovala sama se sebou, asi jako většina fanoušků a sama se sebou bojovala: "Je konec! Ne ještě zbývá pár vteřin, je naděje. Je konec. Naděje. Góóól!" Byla jsem šílená radostí a když to dotáhli až na Mistry světa, zbourala jsem strop ... Málem.

Drak

4. dubna 2011 v 17:13 | Terka
Nevím, jak jsem to dokázala, ale nakreslila jsem draka. Na druhý pokus! První pokus dopadl katastrofálně, takže jsem se s ním ani nechlubila, ale tohoto už klidně ukázat mohu...

Chtěl mě sežrat mamut!

20. března 2011 v 10:22 | Terka
aneb jeden z mých divokých snů. Už před nějakou dobou jsem si říkala, že bych si na blogu mohla založit jakýsi svůj snář, nakonec jsem to ale zavrhla, že si založím jen obyčejný deníček snů. Dnes v noci se mi ale zdál sen, který byl neuvěřitelnou směskou všeho, co jsem prožila, či četla cca. za posledních čtrnáct dní i déle, navíc jsem část snu jaksi "probdila", takže jsem si jej prakticky opět ovládala sama (tentokrát bohužel jen sebe a jen chvilkově) a tak jsem si tam přidala pár výhod. Ještě teď některé ty věci nechápu, ale i tak vám sem ten sen celý napíši. :-)
 
 

Reklama

Rubriky

Ještě je tady Archiv článků. Tak proč odcházet? ;-)


Copyright text a foto Tereza Matoušová (C) 2007 - 2014