blogy a blogování, internet

Marc Martel - zázračný hlas?

26. srpna 2012 v 19:53 | Tereza Matoušová
Brian May a Roger Taylor se v loňském roce rozhodli uspořádat soutěž Queen Extravaganza. Jejím cílem bylo složit novou kapelu. Opravdu zvědavě jsem sledovala, jak na hlavních stránkách přibývají nové klipy se zpevěm, nebo hrou na bubny či kytary.

Politická reklama na blogu

4. srpna 2012 v 16:52 | Tereza Matoušová
Je mi jedno, jaký obsah mají reklamy tady na blog.cz. Naučila jsem se nevšímat si jich. Ty ozvučené mi vadí, když sedím v obýváku, vždycky tím někoho vyděsím a všichni na mne okamžitě koukají na blázna, co si to tam pouštím za hrůzy. Tuhle reklamu jsem ale nepřehlédla.

Teenager vaří - lívance

20. července 2012 v 20:35 | Tereza Matoušová
Teenager zase vařil, tentokrát sladce. Díkybohu se mu to nepovedlo přilepit na strop, i když se o to poukoušel, a jednou už se nám to stalo... Stejně tohle vaření ale zase stálo za to.

Teenager vaří - Zeleninové lečo

17. července 2012 v 20:35 | Tereza Matoušová
Jakýsi (teen)Vojta si zařídil nový kanál na YouTube a vytvořil si vlastní pořad o vaření. Dnes vařil zeleninové lečo, zítra to budou palačinky. Nejen každý teenager, ale i ti starší to můžou zkusit s ním.

spisovatele.blog.cz, Blog Awards, ...

15. července 2011 v 12:42 | Tereza Matoušová
Zdravím, tentokrát informativní článek.

Spokojenost s AK? -0%-

4. května 2011 v 14:05 | Tereza Matoušová
Minulý týden za mnou ve škole přišla spolužačka a zahájila naší pravidelnou krátkou diskuzi, zcela běžnou otázkou. "Tak co, co blog?"

Krásná(.cz) od přírody

16. března 2011 v 15:30 | Terka
Také vám příjde nadpis článku stejně nesmyslný jako mně? Je přeci blbost, aby byla holka, která je od přírody krásná, nalíčená. Vždyť to nepotřebuje...

Správcem AK? Ano, či ne?

10. března 2011 v 20:01 | Terka
Když jsem se doslechla o konkurzu na správce AK, řekla jsem si: Ten, kdo se o to pokusí, má vážně odvahu... Vždyť většina správců časem skončila nebo byla vyhozena, ze všech možných důvodů. Obvykle to však neklapalo, správci měli málo času, blogeři z AK nespolupracovali, nebo je odsoudili rovnou na začátku. Tudíž jsem si okamžitě řekla: Byla by to zajímavá funkce, ale já bych na to neměla...

Nová online fantasy knihovna

18. února 2011 v 16:22 | Terka

On-line KnihovnaJste-li příznivcem fantasy knih tak, jako já, potom vás jistě potěší nový web, věnovaný jen a jen fantasy knížkám.

V současné době jej autoři ještě stále rozšiřují o další a další knižní recenze i s hodnocením. A tak se zde například dozvíte, že kniha Stmívání asi není až tak dobrá. Obdržela dvě a půl z pěti možných hvězdiček. Místo ní by jste měli raději sáhnout po knížce od Ricka Riordana - Percy Jackson a Zloděj blesku, jež obdržela 4,5/5 hvězdiček.
Plusové body stránce přidává i kvalita psaných recenzí, jež jsou psány opravdu čtivě, dokáží vás vtáhnout do děje, ale jak to dopadne, vám neprozradí. Také vás jistě potěší příjemný design stránky, který vás nebude tlouct do očí.
Momentálně se můžete dozvědět více o současných bestsellerech, jako je sága S. Meyerové, J.K.Rowlingové, či vám jistě známé kronice rodu Spiderwicků.
A pokud by vám tam přeci jen nějaká kniha chyběla, navrhněte ji autorům do vzkazů a oni vám rádi vyhoví, i oni potřebují rozšiřovat řady recenzovaných knih.

Takže neváhejte, navštivte onlineknihovna.wz.cz a pomožte začínajícímu webu, aby se pořádně rozšířil.Tereza Matoušová

Krásná.cz a paparazzi na blog.cz? Fuj!

16. ledna 2011 v 16:04 | Terka
Ahoj všichni. Ano, dnes mám opravdu dobrou náladu (lepší už být vážně nemůže!) a tak jsem se rozhodla, že se uráčím věnovat pár cenných řádek na tomto blogu té nové, vždy dokonalé stránce pro d()vky - krásná.
Slibuji Vám, že to bude opravdu jen krátká rozprava, aby si ji mohly přečíst i ty vševědoucí, knížky nečtoucí dívky, jako dokonalá Bubblegum...

on-line ,,centrum" pedofilů ?1? - Metin2

9. ledna 2011 v 15:40 | Terka
Máte sen stát se svalnatým válečníkem nebo překrásnou šamankou? Možností jak se jimi stát máte mnoho a jednou z nich je virtuální on-line svět.
Po včerejším Ufonkovi se dnes zaměřuji na on-line hru Metin.

Graf roku 2010

1. ledna 2011 v 20:22 | Terka
Rok 2010 byl pro můj blog rokem proměn. Zatímco v roce 2009 blog navštěvovali tisíce návštěvníků, v roce 2010 se návštěvnost celkově snížila, zvláště v období, kdy jsem na blog nic nepřidávala. Tehdy blog navštívili i pouzí tři návštěvníci denně, což bylo minimum.

Kusovky. K čemu vlastně jsou?

20. listopadu 2009 v 18:14 | terka
Kusovka 30, kusovka 252, kusovka 3456, kusovka 63, ... kdybych tady měla dlouze vypisovat kolik jich je budu tady do zítřka. Podívám se na nové články a min. jeden článek začíná vždy slovem Kusovka x...

 
 

Reklama
Ještě je tady Archiv článků. Tak proč odcházet? ;-)


Copyright text a foto Tereza Matoušová (C) 2007 - 2014