Stěhování blogu

24. srpna 2018 v 10:20 | Tereza Matoušová
Milí čtenáři,

jak jste si jistě všimli, je tento blog poslední dobou příliš málo aktivní. Důvodů mám spoustu a spoustu, nejdůlěžitější ale je, že mám již nějakou dobu jiné ambice a konečně jsem se dostala k založení vlastní domény.

Velká část mých nejnovějších autorských textů bude tedy k přečtení na terkasworld.eu. Web by se měl věnovat hlavně těmto tématům: popularizace vědy, cestovatelské tipy, fotografie z cest, články v angličtině.

Terky svět najdete i na Facebooku a budu moc ráda za vaši přízeň.
Zároveň také nově píšu jako externistka pro iRozhlas, mé články můžete sledovat pod zkratkou mat.

Těžko říct, zda se tímto článkem loučím s blogem, asi ne. Se zzkusebniii jsem strávila přes 10 let a občas mám náladu psát i na jiné téma, než je věda a cestování - právě takové texty se mohou občas objevit na tomto blogu.

V současné době se také začínám věnovat copywritingu. Pokud potřebujete cokoliv otextovat, kontaktujte mě na matousovatereza@gmail.com.
Tipy na články z Terky světa:

Díky za ty skvělé roky s vámi, v AK i mimo něj, blog je nedílnou součástí mého života a mojí kariéry a vždycky na to budu vzpomínat.

Terka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sugr Sugr | E-mail | Web | 24. srpna 2018 v 17:42 | Reagovat

Ach jo, zase jedna výborná blogerka frčí pryč. Terezko nemám FB a I dont speak Englisch, přesto prosím, prosím, dej mi o sobě občas vědět třeba jiným způsobem. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ještě je tady Archiv článků. Tak proč odcházet? ;-)


Copyright text a foto Tereza Matoušová (C) 2007 - 2014