Najdete mě?

19. dubna 2015 v 18:38 | Tereza Matoušová
Objevila jsem se v propagačním videu studentské soutěže. Poznáte mě? Příště to můžete být vy!

Přesně před týdnem začal v Liberecké iQLANDII další ročník Expedice Mars a já jsem dostala na starost vedení PR týmu a dokumentaristů.
A jelikož při spoustě té práce je potřeba se také bavit (ne, že bychom se jinak nebavili), natočili jsme video inspirované videem NASA Johnson Space Center.
Kromě stání za kamerou a práce se střižnou jsem si v pár scénkách i zahrála. Kromě PR týmu jsou ve videu i zástupci dalších odborností Expedice, organizátoři i loňští vítězové soutěže.
Natáčení bylo opravdu skvělé, střih a úpravy pak trvaly až dlouho do noci, ale video pak sklidilo úspěch u veřejnosti, z čehož máme samozřejmě nejvetší radost. :D


Do konkurzu mezinárodní studentské soutěže Expedice Mars se mohou hlásit děti a studenti ve věku 13 - 18 let, kteří mají zájem o vědu a kosmonautiku. Na začátku si účastníci volí z pěti odborností - inženýr, astronom, lékař, architekt nebo třeba dokumentarista. Architekti pak navrhují například design vesmírné základny, lékaři sbírají data o zdraví svých blízkých a dokumentaristé zase píší nebo fotí. 10 finalistů čeká cesta do evropského vesmírného centra v Belgii, kde projdou kosmonautickým výcvikem a vše se zakončí simulovaným letem na Mars.

Tak co vy na to? Rádi píšete, kreslíte, chcete studovat medicínu, zajímá vás programování nebo vesmír? Přihlaste se do Expedice Mars ješte dnes a příště budete ve videu možná právě vy! :)
Na závě jestě trocha motivace :)Terka Matoušová
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Silwiniel Silwiniel | Web | 19. dubna 2015 v 19:00 | Reagovat

Ty jo, ty ještě žiješ?! :D
Už jsem si říkala, že jsi asi s blogem skončila. Byla bych ráda, kdybys pokračovala dál. Video je vtipné, muselo to dát hodně práce.

2 Terka Terka | Web | 19. dubna 2015 v 19:38 | Reagovat

[1]: No jo, ještě tu pořád jsem, jen je toho teď tolik že nemám úplně čas nebo náladu psát i když bych třeba hrozně ráda :-D každopádně díky za super moment, budu se tedy snažit být tu víc :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ještě je tady Archiv článků. Tak proč odcházet? ;-)


Copyright text a foto Tereza Matoušová (C) 2007 - 2014