Sex je a byl všude!

28. února 2011 v 14:56 | Terka |  Články o světě kolem nás,...

Je to jen pár staletí, co se na veřejnosti o tomto tématu nesmělo mluvit. A je to jen o pár staletí víc do doby, kdy to byl "hlavní smysl života".


Jako by se doba opakovala. Dnes už to není zakázané téma, lidé o něm běžně mluví, vyskytuje prakticky ve všech filmech, ba i knihách. Ano, dobře jste uhodli. Přispívám do tématu týdne - píši o sexu.
Rovnou říkám, že jsem byla na začátku značně proti, v anketě jsem hlasovala pro něco jiného, ačkoliv jsem už předem věděla, co se stane příštím tématem. Ano, naše doba se nazapře. Už i my čtrnáctileté jsme schopné uhodnout, že si většina uživatelů odhlasuje právě sex.
To je opět možnost pro všechny ty mladé blogerky, jež jindy do tématu týdne neustále vkládají články typu: Hannah Montana, Selena gomes photoshooty, atd... Tak teď se mohou v tomto oboru vzdělané dívky, čtoucí dívčí časopisy, - a samozřejmě Krásnou - k tomu tématu vyjádřit. A že jejich články občas opravdu stojí za to.

No nic, o tomto tématu dívčích blogů jsem mluvit nechtěla. To tady pořád omílají všichni, tak nevidím důvod, proč to znova rozebírat.
Spíše pořád přemýšlím nad tím, jaká ta dnešní doba je. Sex se opravdu stává dobrým "propagačním" materiálem a dobrým způsobem výdělku. Ne, nemluvím jen o porno filmech a prostituci. Já mluvím i o romantických, sci-fi i jiných filmech i knihách, v nichž se toto téma pořád dokola omílá. Povězte sami. Kdy jste naposledy viděli film, kde nepadla zmínka o sexu, nebo alespoň o něčem, co mu předcházelo? Vždyť i ty pohádky, co jsou o lásce, přeci jen nakonec směřují k sexu, ačkoliv se tam o tom nemluví.
A vůbec nejlepší na tom je, že já jsem z té mladší generace. Tudíž vím, že třeba v mojí třídě se o tomto tématu mluvilo již ve 4. nebo v 5. třídě. Dívčí časopisy u nás oficiálně začaly asi až v 6., což se zřejmě nezměnilo, dle mých nejnovějších poznatků z lázní. Takže i ta mladší generace se dnes vzdělává v o mnoho dřívějším věku, než by měla. A co já vím, někdy vědí i děti ve škole víc, než by měly...
Jak to bude pokračovat dál? Jaká bude doba, až my mladší zestárneme, bude nám 20, třicet let. O čem bude příští svět?

Tak co vy na to? Souhlasíte se mnou s tím, že v dnešní době je sex opravdu všude, tak jako byl i před několika tisíciletími? A co si myslíte, že bude za dalších tisíc let?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tai ren Moore Tai ren Moore | Web | 28. února 2011 v 15:32 | Reagovat

Pravda mladší generace se ohledně tohohle rozvíjí dřív než by měla.Ve 14 si v rámci machroviny myslí, že sex je vstupem do něčeho lepšího nebo dokonce do dospělosti, ale nikdo to neocení.Je lepší si počkat.Na tohle ti co pospíchali většinou časem příjdou.Mě bude 19 a sex je pro mě něco běžného, nic, čím se dalo ještě machrovat nebo tak- je to součást života- tohle ty děti nevidí je to pro ně něco supr- i když jde jen o to že si zadělají na problem a pak je tu akorát skupiona 15letých matek, kterých je víc a víc...

2 LuCiCeK LuCiCeK | Web | 28. února 2011 v 15:49 | Reagovat

jj v 5 se už o tom mluví..a hodně :D
supr dobrej článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ještě je tady Archiv článků. Tak proč odcházet? ;-)


Copyright text a foto Tereza Matoušová (C) 2007 - 2014